UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DEMET ŞENER’İN SON DURUMU NASIL?

Günlerce hastanede kalan Demet Şener'den korkutan açıklama.

DEMET ŞENER’İN  SON DURUMU NASIL?

Cenk Küpeli ile birkaç aylık ilişkisini 2019 yılının yaz aylarında nikah masasına taşıyan, ancak geçtiğimiz aylarda evliliği sona eren ünlü manken Demet Şener, önceki gün Bebek'te diyetisyeniyle yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

Habertürk'ün haberine göre Demet Şener, "Spor yapıp sağlıklı besleniyoruz. Bu dönemde sağlık ve sporumuza çok daha dikkat etmemiz lazım. Vitaminlerimizi eksik etmiyoruz. Elimizde gördüğünüz çilek, elma ve bal. Bunları içiyoruz, her gün çeşit çeşit yapıyor diyetisyenim" açıklamasında bulundu.

43 yaşındaki eski manken, "Detoks değil, bağışıklık sistemi için ve yoğun zamanlarda sebze ve meyve çok tüketemediğim anlarda vitaminimi alıyorum" şeklinde konuştu.

"ÇOK KAN KAYBETMİŞİM"

Demet Şener sözlerini şöyle sürdürdü:

Bir hafta sonra inanılmaz ağrılarla hastaneye gittim. 'Herhalde böbrek taşı düşürüyorum' dedim. Çünkü unuttum ben onu. O gün herhalde bardağın içerisinde bir kağıt falan kaldı diye düşündüm. Baktılar ultrasonla, kürdan olduğu için hiçbir yerde gözükmedi. Ama kan değerlerimde inanılmaz bir şey var. Bağırsağımı deldiği için 1 haftalık sürede baya da kan kaybetmişim.

Doktorum dedi ki, şu anda tehlikeli ama ben sana acil kamera ile bakmam lazım. 5 dakikalık bir işlem diye girdim, gözümü açtığımda 1,5-2 saate yakın zaman geçmiş. 'Kürdanı çıkardık' dediler. O zaman aklıma geldi, o yuttuğum şey kürdanmış. Atlatmış oldum. 3 gün hastanede kaldım, enteresan bir deneyim oldu benim için.

Son Güncelleme: 5.04.2021 13:01:35
ETİKETLERdemet şener