UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İŞTE TALİHSİZ KADININ SON DURUMU!

Samsun'da 6 Mart akşamı korkunç bir olay yaşanmıştı. İbrahim Zarap (27) sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında eski eşi E.M.'ye (24) hunharca saldırdı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Sosyal medyaya düşen görüntüler infiale yol açtı. Olaydan kısa bir süre sonra yakalanan cani adam tutuklandı.

İŞTE TALİHSİZ KADININ SON DURUMU!

Korkunç olay, 6 Mart günü saat 21.00 sıralarında Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde meydana geldi. İbrahim Zarap, kendisinde kalan kızları E.M.'yi teslim etmek için 3 sene önce boşandığı E.M ile ilçe meydanında bir araya geldi.

Zarap, burada E.M.'ye tekme- tokat saldırdı. Zarap, yere yığılan E.M.'yi dövdüğü anlar çevredeki evlerden birinde yaşayan bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

Vatandaşların müdahale ettiği İbrahim Zarap, gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

E.M. ise ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Adliyeye sevk edilen İbrahim Zarap, 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Yüzüne ve başına aldığı darbeler nedeniyle tanınmaz hale gelen E.M., tedavi gördüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden 5 gün sonra taburcu oldu.

E.M.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Son Güncelleme: 12.03.2021 13:59:09
ETİKETLERkadın  dehşet