UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

IVANA SERT'İN ESKİ AŞKI CAN ÇELEBİ'YE İKİNCİ ŞİDDET SUÇLAMASI!

Kadına yönelik şiddet, bu kez magazin dünyasında yüzünü gösterdi. Daha önce Ivana Sert'i tartakladığı iddia edilen ünlü rallici Can Çelebi ile ilgili şok bir iddia daha ortaya atıldı. Çelebi'nin, güzellik uzmanı olan sevgilisi Kübra Senemay Kılıçoğlu, mahkemeye giderek şiddet gördüğünü anlattı. Karşılıklı suçlamalar üzerine Çelebi'ye 1 ay uzaklaştırma cezası verildi.

IVANA SERT'İN ESKİ AŞKI CAN ÇELEBİ'YE İKİNCİ ŞİDDET SUÇLAMASI!

İstanbul Aile Mahkemesi'ne ve savcılığa sunulan dilekçedeki iddialara göre, Kübra Senemay Kılıçoğlu ile Can Çelebi arasında araçları seyir halindeyken tartışma çıktı. Hürriyet’in haberine göre; Can Çelebi, aracını alkollüyken çok hızlı sürerek Kılıçoğlu'nu korkuttu. Çelebi'ye eşyalarını alıp evden gideceğini söyleyen Kübra Senemay Kılıçoğlu şiddete maruz kaldı.

BOYNUMU SIKTI

Kübra Senemay Kılıçoğlu ifadesinde, "Can Çelebi, eve girdiğim gibi boynumu çıplak elleriyle sıktırarak, 'Bak seni öldürürüm, hiçbir eşyanı bu evden çıkaramazsın' diyerek tehdit etti ve beni itekleyerek duvarın olduğu bölüme düşürdü. Sağ kulağıma vurdu. Yere düştüm. Beni bileklerimden tutarak eve sürükledi ve kapıyı üzerime kapattı. Kapıyı açmayı başardım. Bir süre sonra polis ekipleri geldi" dedi. Taraflar birbirlerinden karşılıklı şikayetçi olunca savcılık soruşturma başlattı.

Kılıçoğlu, şikayetin ardından bir de Can Çelebi hakkında korunma talep etti. Talebi kabul eden mahkeme, Çelebi'nin 1 ay süreyle Kılıçoğlu'na yaklaşmamasına karar verdi. 1 ayın dolmasının ardından Kılıçoğlu tedbir süresinin uzatılmasını talep etti. Ancak mahkeme bunu gerektirecek yeni bir vaka olmadığı için Kılıçoğlu'nun talebini reddetti.

Can Çelebi, Ivana Sert ile 2015 yılında aşk yaşamaya başlamış, çiftin ilişkisi 3 yıl sürmüştü.

Son Güncelleme: 5.03.2021 09:06:20
ETİKETLERsuçlama  ivana sert  can çelebi  rallici