UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

'ACABA ANNEMİN AKLINA GELİYOR MUYUM?'

İstanbul'da iki çocuk annesi 27 yaşındaki Elif Akkaya, 25 yaşına geldiğinde yıllarca anne ve babası olarak bildiği ailesinin gerçek ailesi olmadığını öğrendi. Evlatlık olduğunu öğrenince sarsılan Akkaya, gerçek annesinin kendisinin doğduğu 1994'te bir üniversite öğrencisi olduğu bilgisine ulaştı.

'ACABA ANNEMİN AKLINA GELİYOR MUYUM?'

Üvey annesi, gerçekleri anlattıktan sonra, doğduğu zaman hastane tarafından düzenlenen Doğum Künyesi'ni de sakladığını söyledi. Künyede isim olarak Ekin Karapınar yazıyordu. 2019'da Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvuran Elif Akkaya'ya hastaneden "2006'da çıkan yangında tüm evraklar yok oldu" yanıtı geldi.

Sabah gazetesinden Koray Taşdemir'in haberine göre, bu cevap karşısında gerçek annesini öğrenme umutları suya düşen Akkaya şunları söyledi:

"Biyolojik babamın zaten annemin hamile kaldığından haberi yokmuş. Gerçek annem muhtemelen adımı Ekin koymuş. Kartta adım ve soyadım Ekin Karapınar yazılı. Karapınar soy ismi biyolojik anneme mi ait, yoksa öylesine mi yazıldı bilmiyorum. Gerçek annem ve babamın şu an farklı aileleri olduğunu tahmin ediyorum. Zaten kendilerine ulaşsam bile muhtemelen görüşmek istemeyeceklerdir. 1 Ağustos doğumluyum. Acaba her 1 Ağustos tarihinde gerçek annemin aklına geliyor muyum? Beni hatırlıyor mu?"

Son Güncelleme: 25.02.2021 09:02:38
ETİKETLERanne  çocuk  sır  yıl