UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EŞİNİ DAMBILLA ÖLDÜREN CANİ KOCANIN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI!

İstanbul’da 26 yıllık karısı Hanife Yenisu’yu, oğlunun spor yaptığı dambıl demir çubuğu ile öldürdüğü ileri sürülen cani koca Erol Yenisu, emniyette; “Bana aşağılayıcı sözler söyledi, uykularım kaçtı. Sabah saatlerinde odada uyuyordu, oğlumun spor yaptığı demir çubukla başına vurarak öldürdüm’ dediği öne sürüldü.

EŞİNİ DAMBILLA ÖLDÜREN CANİ KOCANIN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI!

Pendik, Çamlık Mahallesi, Meşe Sokak üzerindeki bir sitede yaşanan olayda, 3 çocuk annesi Hanife Yenisu, başına aldığı darbe ile hayatını kaybetti. Kocası tarafından dambıl ile başına aldığı darbe ile hayatını kaybeden Hanife Yenisu'yu öldürdüğü ileri sürülen eşi polise teslim oldu.

Konuyla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri olay yerinde yaptığı incelemelerde öldürülen kadının 40 santimetre uzunluğundaki dambıl demir çubuğu başına vurularak öldürüldüğü anlaşıldı.

Olay Yeri İnceleme ekiplerince yapılan çalışmada, başında ağır yara oluşan kadının, uyuduğu sırada öldürldüğü öne sürüldü. Emniyete teslim olan Erol Yenisu'nun polise beyanında yaşanan dehşet anlarını anlattığı belirtildi.

İddiaya göre, 26 yıllık çift 2 yıl önce şiddetli geçimsizlik sebebiyle ayrılmak istedi.

Yakınlarının araya girmesi ile boşanma fikrinden vazgeçen ikili yılbaşı öncesinden yeninden kavga etmeye başladı.

"UYURKEN BAŞINA VURDUM"

Gözaltına alınan şüpheli koca emniyette verdiği ilk ifadesinde; " İkimiz arasında srunlar oluyordu. Artınca ben 15 gün memlekete gittim, oradan döndükten sonra yine tartışma yaşandı.

Bu tartışmada bana aşağılayıcı sözler etti. Sabaha kadar uyumadım. Eşim uyumuştu, oğlumun çalıştığı spor aletinin demir çubuğunu aldım. Yatakta uyurken başına vurdum. Evde sadece kızım vardı. O da odada değildi" dediği öne sürüldü.

Son Güncelleme: 22.02.2021 19:22:27
ETİKETLERdambıl  cinayet