UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

PUTİN’İN 17 YAŞINDAKİ KIZI OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ!

Özel yaşantısını uluslararası kamuoyundan gizleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 2000'lerin başında birlikte olduğu Svetlana Krivonogikh'ten bir kız çocuğu olduğu iddia edildi. 17 yaşındaki Luiza bir anda gündem oldu. Luiza iddialar hakkında ilk kez konuştu.

PUTİN’İN 17 YAŞINDAKİ KIZI  OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ!

Rusya Devlet Başkanı Putin’in 1990’ların sonu ve 2000’lerin başında birlikte olduğu Svetlana Krivonogikh’ten kız çocuğu olduğu iddiası Rus medyasında iyice dillendirilmeye başladı…

Kısa bir süre birlikte olan ve 2000’lerin başında ayrılan çiftin şu an 17 yaşında bir kız çocuğu olduğu ve Putin’in bunu sır gibi sakladığı iddia edilirken gündeme bomba gibi düşen Luiza Rozova konuyla ilgili ilk kez konuştu.

CLUBHOUSE’TA AÇIKLADI

Elizaveta Krivonogikh olarak da bilinen ve son günlerde Rusya’nın birinci gündem maddesi olan 17 yaşındaki genç kadın, son dönemin popüler uygulamalarından Clubhouse’ta açıklamalarda bulundu.

Genç kız sosyal medyadaki şöhretinden memnun olduğunu söylese de iddiaları ne yalanladı ne de doğruladı.

Putin’in kızı olduğuna dair gelen bir soruya kaçamak yanıtlar veren Luiza, “Benim hayatım çok durgun ve bir anda böyle gündeme geldiğim için çok memnunum. İnsanlar sosyal medyada benim hesabıma gelmeye başladılar” dedi. Putin’in kızı olduğuna dair iddiaların çıkmasıyla birlikte Luiza’nın hesabına yaklaşık 96.400 takipçi gelmişti.

Clubhouse’ta konuşan genç kadın, “Ben kendimi popülerleştirmeye çalışmıyorum. Çok iyi hissediyorum ve hayat devam ediyor, bu söylentileri umursamıyorum” dedi.

Son Güncelleme: 18.02.2021 08:47:46
ETİKETLERputin  svetlana krivonogikh