UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

METROBÜSTE TACİZ İDDİASI! YOLCULAR FARK ETTİ, POLİSE TESLİM ETTİ

Metrobüsten inen kadını takip edip cep telefonu ile görüntülediği iddiası metrobüste hareketli dakikalara neden oldu. Yolcuların fark etmesi üzerine tacizci yakalanıp polis ekiplerine teslim edildi. İşte Beylikdüzü'nde metrobüse binen kadının yaşadıkları...

METROBÜSTE TACİZ İDDİASI! YOLCULAR FARK ETTİ, POLİSE TESLİM ETTİ

Olay, dün saat 17.00 sıralarında Beylikdüzü'ndeki Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağında meydana geldi. Metrobüsten inen bir kadını takip eden kimliği açıklanmayan bir kişi iddiaya göre onu cep telefonu ile görüntülemeye başladı.

Bu kişiyi fark eden 3 genç de metrobüsten inerek, 200 metre uzaklıktaki bir marketin önüne kadar izledi. 3 genç, takip ettikleri kişinin elindeki cep telefonunu alarak galeri bölümündeki görüntüleri incelerken, kadını kaydettiğini belirledi. Bu kişiyi tartaklayan gençler ne olup bittiğini anlamayan kadına da durumu anlatarak, görüntülerini izletti.

Genç kadın bu kişiyi tanımadığını ve şikayetçi olduğunu belirtince polise haber verildi. Gelen ekip, kadından olan biteni öğrenirken, tartaklanan şüphelinin oldukça rahat tavırlar sergilediği, polislerin kendisini gözaltına almak için gelmesine rağmen gazoz içmeye devam ettiği görüldü. Polis merkezine götürülen kadın ve şüphelinin ifadeleri alındı. Soruşturma sürdürülüyor.

Son Güncelleme: 11.02.2021 09:52:22
ETİKETLERmetrobüs  taciz