UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FENOMEN ÜMMÜ SEİF EL HAREKETİYLE YARDIM MI İSTEDİ?

Ünlü YouTuber Ümmü Seif'in yayınladığı bir videoda yaptığı el işareti "Yardım istiyor" şeklinde yorumlanmış ve video kısa sürede Türkiye dahil pek çok ülkede trend listesine girdi.

FENOMEN ÜMMÜ SEİF EL HAREKETİYLE YARDIM MI İSTEDİ?

Youtube için çektiği videolar sayesinde ünlenen Suriyeli fenomen Ümmü Seif, dün son paylaştığı içerik ile gündem oldu.

5 milyon abonesi olan Ümmü Seif, son videosunda çocuklarına vakit ayırmak istediğini ve kanalını kapatacağını söyledi. 30 saniyelik video boyunca tuhaf tavırlar sergileyen genç kadın, videonun sonunda yaptığı el işareti ile dikkat çekti. Bu hareket takipçileri tarafından bir yardım isteği olarak algılanırken paylaşım, Türkiye dahil pek çok ülkede trend listesine girdi.

İzleyicilerin bir kısmı durumun mizansen olabileceği, bir kısmı ise genç kadının gerçekten zor bir durum içerisinde kalmış olabileceği yorumunu yaptı. Seif'ten paylaşım bekleyen takipçileri ise bugün Arap medyasında yer alan bir haber ile şoka uğradı. Haberlerin bir kısmında, ünlü fenomenin öldürüldüğü öne sürüldü. Ayrıca Seif'e ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf karesine de içerikte yer verildi. Ünlü fenomen Ümmü Seif öldürüldü mü? Arap basınında yayınlanan fotoğraflar kafa karıştırdı

Son Güncelleme: 13.01.2021 12:30:30
ETİKETLERyardım