UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BİR KADININ BATTANİYEYE SARILI CANSIZ BEDENİ BULUNDU!

İstanbul Beyoğlu'nda korkunç bir olay meydana geldi. İlçede bir binada yoğun kokular gelmesi üzerine polis ekiplerine ihbarda bulunuldu. Ekipler ise incelemede Faslı bir kadına ait cansız bir beden ile karşılaştı. Battaniyeye sarılı olan cansız beden Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı

BİR KADININ BATTANİYEYE SARILI CANSIZ BEDENİ BULUNDU!

İlçede 3 katlı binada yoğun kokular gelmesi üzerine vatandaşlar polis ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, kapısını çilingir yardımıyla açtırarak girdiği 2. kattaki evin salon bölümündeki koltukta battaniyeye sarılı bir kadına cansız beden ile karşılaştı.

DHA'nın haberine göre, yaklaşık 10 gün önce öldüğü düşünülen kadının Fas uyruklu olduğu belirtildi. Kadının cansız bedeni incelenmesinin ardından cenaze aracıyla, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kadının asıl ölüm nedeni buradaki incelemenin ardından netlik kazanacak.

"BİR ADAMI KADINLA BERABER İÇERİ GİRERKEN GÖRDÜK"

Çevre sakinlerinden Volkan Güngör, "Bu arkadaşımız yabancı uyruklu bir vatandaş. Faslı olduğu biliniyor. Bu arkadaşımız yaklaşık 1 hafta 10 gün önce içeride görüldü sonra bir daha görülmedi. Bizde koku üzerine eve girdik ve polisleri çağırdık. Bir adamı kadınla beraber içeri girerken gördük. Bir daha da kimseyi görmedik işte kadının cansız bedeni içeride adam ortalarda yok" dedi.

Son Güncelleme: 11.01.2021 19:14:26
ETİKETLERceset  cinayet