UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HELAL OLSUN POLİSİMİZE!

İstanbul’da bıçaklı saldırganın rehin aldığı genç hemşirenin kurtarılma anları kameralara yansıdı. Görüntülerde, şüphelinin Şişli Emniyet Müdürünün hamlesiyle etkisiz hale getirildiği görülüyor.

HELAL OLSUN POLİSİMİZE!

Polisi harekete geçiren olay, Şişli, Abideyi Hürriyet Caddesi'nde bir tıp merkezinde dün saat 15.30'da yaşandı. İddiaya göre tıp merkezine giden bir kişi, hemşire olarak çalışan H.C.'nin yanına gitti.

Yanında getirdiği iddia edilen bıçağı H.C.'nin boğazına dayayan R.K., “Seni öldüreceğim” diye bağırmaya başladı. Yaşanan durum üzerine büyük panik yaşanırken, durum polis ekiplerine sevk edildi.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki çok sayıda görevli adrese gönderildi. Polis ekipleri saldırganın, hemşireyi serbest bırakmasını isterken, şüpheli, genç hemşireyi öldüreceğini tekrarlayarak bıçağı bırakmayacağını söyledi.

BOŞ BİR ANDA ÜSTÜNE ATLADI

Polis ekipleri sonuç alamayınca, Şişli İlçe Emniyet Müdürü Özay Kayhan da ikna çalışmalarına katıldı. Şüpheli, bir türlü bıçağı bırakmayarak “Onu öldüreceğim” cümlelerinde ısrarcı olunca, polis müdürü boş bir an bekledi.

Genç hemşirenin hayatının tehlikede olduğunu değerlendiren Kayhan, bir anda hamle yaparak şüpheliyi etkisiz hale getirdi. O anlar kameralara da yansıdı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ… 

Son Güncelleme: 1.01.2021 11:57:53
ETİKETLERşişli  hemşire