UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HEMŞİRE, CORONA HASTASI İLE TUVALETTE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

Endonezya'da bir hastanede görev yapan hemşire, tuvalette Covid-19 tedavisi gören hasta ile cinsel ilişkiye girdi. Olaydan sonra ifadeleri alınan hemşire ve hasta, ilişkiye girdiklerini itiraf ederken, çift suçlu bulunmaları halinde en az 10 yıl hapis cezası alacak.

HEMŞİRE, CORONA HASTASI İLE TUVALETTE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

Endonezya'nın başkenti Jakarta'da bulunan Wisma Atlet Kemayoran Hastanesi'nde görevli bir hemşire, üzerindeki koruyucu elbiseleri çıkararak tuvalette Covid-19 tedavisi için hastanede bulunan erkek bir hasta ile ilişkiye girdi. Erkek hasta, cinsel ilişki sırasında çektiği bir fotoğrafı WhatsApp üzerinden bir kaç arkadaşı ile paylaştı. Diğer arkadaşlarının aynı fotoğrafı paylaşması üzerine ilişki ortaya çıktı.


TUTUKLANAN ÇİFT İZOLASYONA ALINDI


Çift hakkında müstehcenlik suçundan soruşturma başlatıldı. Olaydan sonra ifadeleri alınan hemşire ve erkek hasta ilişkiye girdiklerini itiraf ettiler. Tutuklanan çift, izolasyon altına alındı.


EN AZ 10 YIL HAPİS CEZASI ALACAKLAR


Yapılan testler sonucunda hastanın hala pozitif, hemşirenin ise negatif olduğu ortaya çıktı. Çift suçlu bulunmaları durumunda en az 10 yıl hapis cezası alacak.

Son Güncelleme: 29.12.2020 23:45:37
ETİKETLERcorona  cinsel ilişki