UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SARAN GROUP, VERGİ REKORTMENLERİ LİSTESİNDE İLK 50’DE!

Yıllık Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi beyannamesi değerlendirmeleri sonucunda 2018 yılında en fazla vergi beyan eden mükellefler listesi ödül töreni ile açıklandı. Saran Group şirketlerinden Saran Uluslararası Filmcilik A.Ş. İstanbul ili kurumsal vergi mükellefleri arasında ilk 50’ye girerek ödül kazandı. Saran Group’u temsilen törene Finansal ve İdari İlişkiler Direktörü Ayşen Bolcan katıldı.

SARAN GROUP, VERGİ REKORTMENLERİ LİSTESİNDE İLK 50’DE!

6 ana sektörde, 33 şirketi ve 3.500’ün üzerinde çalışanı ile Türkiye'nin önde gelen dinamik gruplarından biri olan Saran Group, 2018 yılı vergi dönemine ilişkin yıllık gelir vergisi ödemesi ile “İstanbul İli Kurumsal Vergi Mükellefleri” arasında ilk 50’de yer aldı. Şirket, kuruluşundan bugüne 30 yıla dayanan tecrübesi ile Türk ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Saran Group;  Saran Uluslararası Filmcilik ile Türkiye’deki ulusal, kablolu ve yerel televizyon kanallarında yayınlanan spor içeriğinin %60’ından fazlasının yayın haklarına sahip ve pazar lideri konumunda. Dünyanın spor alanındaki öncü firmalarının Türkiye temsilciliğini yapan grup, Avrupa liglerinin yanı sıra dünya futboluna yön veren pek çok ligin de Türkiye’deki yayın haklarını elinde bulunduruyor.

Kurulduğu günden bu yana, sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten Saran Group Türkiye’de Sosyal Sorumluluk Kampanyalarına ayrılan kaynaklar konusunda uzun bir süredir ilk 20’de yer almaktadır.

Son Güncelleme: 21.12.2020 16:31:50
ETİKETLERsaran group  saran  rekortmen  liste  ödül  saadettin saran