UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

WHATSAPP KULLANICILARI DİKKAT!

WhatsApp'ta artık gönderilen videoların sesi kapatılabilecek.

WHATSAPP KULLANICILARI DİKKAT!

WhatsApp’ın son Android beta sürümü ile uygulamaya gelecek olan yeni bir özellik daha ortaya çıktı. Henüz geliştirilme aşamasında olan söz konusu bu özellik ile sohbet ya da duruma dahil edilecek olan videoların isterseniz sesini kapatma seçeneğini aktif edebileceksiniz. Bu özellik ile beraber sesli videolarınızı sessiz olarak gönderebileceksiniz. Özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Facebook’un sahip olduğu WhatsApp geliştiricileri, uygulamalarının Android beta sürümüne güncellemeyi sundular. Söz konusu bu güncelleme Android beta sürümünü 2.20.207.2’ye yükseltti. Henüz geliştirilen yeni bir özellik de ortaya çıkmış oldu. Görünene göre ise WhatsApp’a göndereceğiniz videoların sesini artık kapatabileceksiniz.

Geliştirilen bu yeni özellik WABetaInfo ekibi tarafından ortaya çıkartılmış oldu. Şuan için kullanıcılar tarafından henüz kullanıma sunulmayan bu özellik ile arkadaşlarınıza göndereceğiniz yada hikayelerinizde paylaşacağınız videoların sesini kaldırabileceksiniz. Böyle bir özelliğin gelmesi ise WhatsApp’a bir müzik kütüphanesi gelecek düşüncelerini akıllara getiriyor.

Son Güncelleme: 21.11.2020 14:00:45
ETİKETLERwhatsapp  android  apple