UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KIM KARDASHIAN’IN GÖNDERİSİNE YORUMLAR YAĞDI!

Ermeni asıllı Kim Kardashian, Azerbaycan ve Ermenistan arasında başlayan çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve bağışlarla gündeme gelmiş ve tepki çekmişti. Şuşa'nın Azerbaycan tarafından alınmasından sonra Kim'in paylaşımlarına yorum yağdı.

KIM KARDASHIAN’IN GÖNDERİSİNE YORUMLAR YAĞDI!

Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ'ın kalbi olarak nitelendirilen Şuşa'yı ele geçirmesinden saatler sonra Ermenistan Devlet Başkanı Paşinyan; Facebook üzerinden yayınladığı mesajla yenilgiyi kabul etti.

Dünyanın gündemi bu iken daha önce yaptığı bağışla ve yorumlarla dikkat çeken Kim Kardashian tatilden bir pozunu paylaştı. Kim'in pozunun altı yine Azeri ve Türk kullanıcıların yorumlarıyla doldu. Sosyal medya kullanıcıları Kardashian'a o çirkin yorumlarını hatırlatarak "Ne oldu Paşinyan, vermeyecektin ne oldu", "Seninkiler teslim oldu" gibi yorumlarla tepkilerini gösterdi.

Ermeni kökenli ABD vatandaşı Kim Kardashian, Ermenilerin Karabağ’da saldırıya uğradığını iddia etmiş ve açıklamalarıyla tepki çekmişti. Kim Kardashian daha sonra ise Ermenistan'a 1 milyon dolarlık bağış yaptığını açıklamıştı.


Son Güncelleme: 10.11.2020 12:45:04
ETİKETLERkim kardashian  türkiye  azerbaycan