UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE DUYGUSAL ANLAR

Geçtiğimiz akşam Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında geceye damga vuran Buket Hanım izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE DUYGUSAL ANLAR

Cumartesi akşamları ekrana gelen Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında bu akşam yarışan işitme engeline sahip Buket Hanım yarışmadaki başarısı ve yaşadıkları sonrası hayattaki güçlü duruşu ile izleyenlerin gönlünde adeta taht kurdu. Küçük yaşta geçirdiği rahatsızlık sonrası işitme kaybı yaşayan Buket Ela Demirel Erol 7'den 70'e izleyenlerin takdirini kazandı. Kim Milyoner Olmak İster yarışması zaman zaman duygusal anlara da sahne oldu…

 

MİLYONER YARIŞMASINA DAMGA VURDU! BUKET HANIM'DAN FARKINDALIK MESAJI…

 

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 7 Kasım'da yayınlanan bölümüne yarışmacı olarak katılan Buket Ela Demirel Erol, ilk sorudan itibaren gösterdiği başarılı performansla geceye adeta damga vurdu. Yarışmacıya işitme engeli nedeniyle stüdyoda bulunan bir işaret dili uzmanı yardımcı olurken 60 bin TL değerindeki soruya kadar gelen Buket Hanım haftaya Cumartesi 125 bin TL'lik soruya yanıt verecek…

 

"ENGEL BİR HASTALIK DEĞİL YAŞAM BİÇİMİDİR"

 

Milyoner tarihinde bir ilkin gerçekleştiği gecede yarışmacı Buket Ela Demirel Erol aynı zamanda izleyenlere bir farkındalık mesajı da verdi.

 

Yaşadığı işitme kaybı nedeniyle yaşamında zor süreçlerden geçen Buket Hanım programda hayat tecrübelerini anlatırken "Engel bir hastalık değil, yaşam biçimidir" sözleri ile de milyonları bu konuda farkındalığa davet etti.

 

İşaret dili ile Türkçe konuşma dili arasında büyük farklılıklar olduğunu ifade eden yarışmacı kendisine yöneltilen bir soruyu dil farklılığı nedeniyle anlamakta güçlük çekince yarışmada duygusal anlar yaşandı.

 

Buket Hanım'a stüdyoda bulunan işaret dili uzmanı yardımcı olurken yarışmacı bu soruya da doğru yanıt verdi. Ve başarılı performansıyla tüm Türkiye'nin takdirini topladı.

 

Kim Milyoner Olmak İster'in haftaya yayınlanacak olan bölümünde Buket Hanım 125 bin TL'lik soruya yanıt verebilmek için yeniden stüdyoda olacak…


HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

  

 

Son Güncelleme: 8.11.2020 11:24:11
ETİKETLERkenan imirzalıoğlu