UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GENÇ KADININ HAZİN SONU!

Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde Ellen Priscila Ferreira da Silva isimli kadın, uyuşturucu satıcısı evli bir adamla kısa bir ilişki yaşadıktan sonra hamile kaldı. Evli adam, kürtaj teklifine karşı çıkan Ellen ve erkek arkadaşını arabaya bağlayıp yakarak öldürdü.

GENÇ KADININ  HAZİN SONU!

Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde 24 yaşındaki bir kadın, tek gecelik ilişkisinin kurbanı oldu. Genç kadın evli ve uyuşturucu satıcısı olan adamdan hamile kaldı.

Hamileliğinin dördüncü ayında, ilişki yaşadığı adam kendisinden bebeği kürtajla aldırmasını istedi.

Ellen, bebeği aldırmak istemeyince ilişki yaşadığı adam, yaşları 19 , 35 ve 36 olan iki kişiyi yanına alıp Ellen ve 39 yaşındaki arkadaşı Ely Carlos dos Santos'u kendi araçları ile ile kaçırdı.

Boş bir arazide çiftin elleri ve kollarını arabaya bağlayıp arabanın üzerine benzin döküp yaktılar. Aileler Ellen ve arkadaşının kimliklerini arabadan teşhis etti.

19 yaşındaki kişi cinayette aktif rol aldığını kabul ederken diğer iki şüpheli ise suçlamaları kabul etmedi.

Olayı soruşturan polis ekipleri, Ellen ve arkadaşının ilk bulgulara göre evli erkeğin kürtaj teklifini kabul etmemesi sonucu öldürüldüğünü ama çiftin uyuşturucu kaçakçısına olan borçları yüzünden öldürülme ihmali de olabileceğini söyledi.

Son Güncelleme: 4.11.2020 22:13:05