UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DAHA 15 YAŞINDAYKEN BULDUĞU FİKİR SAYESİNDE PARAYA PARA DEMİYOR!

Daha 15 yaşındayken bulduğu fikir sayesinde paraya para demiyor! Şimdi 20 yaşında olan Benjamin Kickz, bundan 4 yıl önce bulduğu fikirle zengin oldu. Şimdi paraya para demeyen gencin bu yoldaki en büyük destekçisi de ünlü şarkıcı DJ Khaled oldu. DJ Khaled sayesinde herkes tarafından tanınmaya başlayan Benjamin kısa süre sonra Drake, Travis Scott gibi ünlülerin de hayatına girdi.

DAHA 15 YAŞINDAYKEN BULDUĞU FİKİR SAYESİNDE PARAYA PARA DEMİYOR!

4 yıl önce bulduğu fikir sayesinde paraya para demiyor!

Bu bulduğu iş fikri ile artık paraya para demiyor. Dünyaca ünlü yıldızların bile Benjamin ile iletişim haline geçmelerinin ardında yatan sebepse 15 yaşında bulduğu fikir. Benjamin'i 4 yılda hem şöhrete hem de ciddi bir kazanç sahibine dönüştüren iş ne mi? 15 yaşındayken aklına gelen parlak fikirle; annesinin kendisine satın aldığı sınırlı sayıda üretilen ayakkabılardan esinlenerek, bu tarz sınırlı sayıda üretilen ayakkabıları toplayıp satmaya karar veren Benjamin Kickz, şimdi 20 yaşında oldu. Ve oldukça yüklü bir para kazandı.

15 yaşındayken annesinin kendisine aldığı sınırlı sayıda üretilen ayakkabılardan yola çıkıp, bu ayakkabıları piyasadan silip süpürüp satmaya karar veren Benjamin Kickz, şimdi dünyanın tanıdığı bir isim oldu.

Kickz, özel ayakkabılar almaya başladı, babası onun 'deli' olduğunu düşündü. Ancak sonrasında elindekini 1000 dolara satınca şöhretin kapılarını aralamaya başladı. Kısa süre sonra ünlü şarkıcı DJ Khaled tarafından keşfetmesiyle beraber herkes tarafından tanınmaya başladı.

Benjamin ile iş ortaklığı da kuran DJ Khaled, onu Drake, Travis Scott gibi ünlülerle tanıştırdı. Pek çok ünlü isim Benjamin'e ulaşarak sınırlı sayıda üretilen veya koleksiyon ürünü olan spor ayakkabılarından alabilmek için yüklü miktarda para vermeye başladı.

Kickz, kendisine ait internet sitesi ile 1 milyon dolardan fazla para kazandı. Boomin' sloganı ile büyük sükse yapan Benjamin, özel tişört ve sweatshirtler hazırlayarak kazancını büyüttü. Benjamin'in şimdilerde 780 bin takipçisi var.

Son Güncelleme: 20.10.2020 09:52:08
ETİKETLERpara  küçük