UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

‘GEÇMİŞ OLSUN’A GİTTİ, DARP VE CİNSEL İSTİSMARA UĞRADI

İstanbul'dan, trafik kazası geçiren eski sevgilisine ‘geçmiş olsun’ ziyaretine giden genç kadının cinsel saldırıya uğradığı ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre, Genç kadın, ziyaret ettiği eski sevgilisii tarafından önce darp, daha sonra cinsel saldırıya uğradı. İşte son dakika haberinin detayları...

‘GEÇMİŞ OLSUN’A GİTTİ, DARP VE CİNSEL İSTİSMARA UĞRADI

İstanbul'da eski sevgili dehşeti yaşandı. Gelen son dakika haberine göre, trafik kazası geçiren eski sevgilisini ziyarete gelen kadın darp edilerek cinsel istismara uğradı.

"SEVDİĞİM KIZ DUYARSA BENDEN KORK, ÖLÜMÜM ELİMDEN OLUR"

İstanbul'da, trafik kazası geçiren F.A, kendisine 'geçmiş olsun' demek için bir kafede buluştuğu G.A. (27) adlı eski sevgilisini darp ettikten sonra cinsel saldırı gerçekleştirdi. Bununla yetinmeyen F.A, "Burada yaşananları ailem ve sevdiğim kız duyarsa bundan sonra benden kork, ölümün benim elimden olur" diyerek tehdit etti.

İstanbul Sarıgazi'deki bir kafede buluşan şüpheli F.A. ve mağdur G.A. arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma başladı. Tartışma sırasında G.A'ya tokat atan F.A'yı arayan giren Emre A. adlı arkadaşı durdurdu. Ancak G.A, F.A ve Emre A'nın birlikte bindikleri araçta da tartışma devam etti. G.A'yı eve bırakacağını söyleyerek Emre A'yı araçtan indiren F.A, genç kadına cinsel istismarda bulundu. F.A. karşı koyan kadını darp ederek bayılttıktan sonra cinsel saldırı gerçekleştirdi.

DARP, CİNSEL SALDIRI, TEHDİT…

Cinsel saldırının ardından genç kadını tehdit eden F.A. "Burada yaşananları ailem ve sevdiğim kız duyarsa bundan sonra benden kork, ölümün benim elimden olur." Dedi ve araçtan inmek isteyen G.A'nın arabadan inmesine de engel oldu.

Genç kadının şikâyeti üzerine başlatılan soruşturmada ifadesi alınan şüpheli F.A. tüm suçlamaları reddederken, Emre A'dan alınan ifade ile G.A'nın ifadelerinin tutarlı olması dikkat çekti.

Savcılık şüphelinin 'nitelikli cinsel saldırı', 'cebir tehdit veya hile kullanarak cinsel amaçla kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından cezalandırılmasını istedi. Şüpheli ilerleyen günlerde İstanbul ağır ceza mahkemesinde hâkim karşısına çıkacak.

Son Güncelleme: 17.10.2020 09:54:42
ETİKETLERuçankuştv