UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DİLİNİ İKİYE AYIRDI, GÖZÜNE DÖVME YAPTIRDI!

İtalya'nın Aprilia şehrinde vücudunu değiştirme takıntısı olan 27 yaşındaki Nicolò Saverino, vücudunun tamamını dövme yaptırdı. 18 yıldır takıntısı olan Saverino, dilini ikiye ayırdı. Alt dudağında büyük bir delik açtı.

DİLİNİ İKİYE AYIRDI, GÖZÜNE DÖVME YAPTIRDI!

Vücudundan memnun olmayan 27 yaşındaki Nicolò Saverino, bedenine öyle şeyler yapıyor ki, görenler dehşete düşüyor. Vücudunu neredeyse süzgece çeviren Nicolò bunun adına "yenilenme isteği" diyor. Yüzünde toplam 13 piercing bulunan Saverino, kulaklarından bir kaç parça kesip bazen bakmak için parçaları kavanozda saklıyor. Aynaya bakınca kendini görmek istediğini Saverino, başkalarına benzemek ve birilerinin idolü olmak için bunu yapmadığını, sadece orijinal kalmak için yaptığını söyledi. Görüntüsü nedeniyle çok kişiden hakarete varacak eleştiriler aldığını söyleyen Saverino, çoğu kişinin özgüveninden dolayı kendisinde övgüler yağdırdığını söyledi. Saverino, son olarak insanlara kendilerine güvenmeleri ve oldukları gibi davranmaları konusunda ilham verdiğini umduğunu söyledi.

Son Güncelleme: 16.10.2020 11:06:23
ETİKETLERuçankuştv  yenilenmek  dövme