UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ ŞARKICI KANSERE YAKALANMIŞTI!

Bir döneme damga vuran Girls Aloud adlı müzik grubunun üyesi olan Girls Aloudg, ağustos ayında meme kanserine yakalandığını ve hastalığın tüm vücuduna yayıldığını duyurmuştu. Harding'in tedaviye olumlu yanıt verdiği öğrenildi

 ÜNLÜ ŞARKICI KANSERE  YAKALANMIŞTI!

Sara Harding kanser tedavisine olumlu yanıt verdi - Magazin haberleri

Sosyal medya platformlarında uzun bir süredir aktif olmayan ünlü şarkıcı Sarah Harding, kendisini merak eden hayranlarına ağustos ayında kötü bir haber vermişti.

Harding, meme kanserine yakalandığını söyleyerek hastalığın tüm vücuduna yayıldığını açıklamıştı.

TEDAVİYE OLUMLU YANIT VERDİ

38 yaşındaki şarkıcının bir arkadaşı, basına konuşarak Sara Harding'in ailesinin ve dostlarının yanından hiç ayrılmadığını söyledi.

Aynı kişi Harding'in en büyük destekçisinin annesi olduğunu belirterek şarkıcının tedaviye olumlu yanıt verdiğini ve durumunun iyiye gittiğini duyurdu. 

ANNESİNİN YANINA TAŞINDI

Şarkıcının arkadaşı, Sara Harding'in hastalığını öğrendikten sonra annesinin yaşadığı şehre Manchester'a taşındığını ve tedaviye orada devam ettiğini de ekledi.

Harding'in yakın dostları "Annesiyle birlikte olmak onun şu an bulunabileceği en iyi yer" diye yorum yaptı.

KÖTÜ HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN VERDİ

2000'lerin başında müzik dünyasında fırtınalar estiren Girls Aloud adlı müzik grubunun üyelerinden olan Sarah Harding, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu. 

Harding, bir süredir meme kanseriyle mücadele ettiğini ve hastalığın vücudunun diğer bölümlerine de yayıldığını söylemişti.

Şarkıcı, kanser ile elinden geldiği kadar güçlü bir şekilde savaştığını dile getirmişti.

"HASTALIKLA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE SAVAŞIYORUM"

Sara Harding, sözlerine "Herkese merhaba. Umarım bu belirsiz zamanlarda herkes güvendedir" diyerek başlayarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu yılın erken döneminde meme kanserine yakalandım. Birkaç hafta önce de yıkıcı haberi aldım. Kanser, ileri seviyede ve vücudumun diğer bölgelerine de sıçramış durumda. Şu anda haftalık kemoterapi seanslarına giriyorum. Hastalıkla olabildiğince güçlü bir şekilde savaşıyorum.

Bu haberi sosyal medyada okumanın şoke edici olduğunu biliyorum. Benim niyetim de bu değildi.

Ama geçen hafta benim hastanede görüldüğüm haberleri yayıldı. Ben de insanların neler olduğunu artık öğrenme zamanının geldiğini düşündüm.

Sarah Harding, böylelikle kendisini merak eden hayranlarına teşekkür etme şansı da bulduğunu söyleyerek, "Benim harika annem, ailem, yakın arkadaşlarım bana yardımcı oluyorlar" demişti.

Şarkıcı, hastanede kendisiyle ilgilenen sağlık personellerine, doktorlara ve hemşirelere de teşekkür ederek hepsinin birer kahraman olduğunu belirtmişti.

Girls Aloud isimli müzik grubu, 2002 yılında ITV1 kanalındaki 'Popstars: The Rivals' adlı yetenek yarışmasında kurulmuştu.

Grupta Sarah Harding'in yanı sıra; Cheryl Cole, Nadine Coyle, Nicola Roberts ve Kimberley Walsh yer alıyordu.

 

Son Güncelleme: 10.10.2020 17:44:44
ETİKETLERGirls Aloud  Girls Aloud