UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“ÜNLÜ TIRNAKÇI MANİKÜRCÜYLE ALDATILDI”

Sosyetik güzellerin, 'güzellik' denince ilk akla gelen yerlerden biri olan "Emsal Doğan Güzellik Merkezleri"nin sahibi işkadını Emsal Doğan'ın uzun süredir birliktelik yaşadığı sevgilisi Burak Törer ile ayrıldığı iddia edildi.

“ÜNLÜ TIRNAKÇI MANİKÜRCÜYLE ALDATILDI”

Cemiyet dünyasında kulaktan kulağa dolaşan iddialara göre sevgilisi Burak Törer'e hediye ettiği cep telefonunda manikürcü bir kızla çok özel yazışmalarını yakalayan ünlü işkadını Emsal Doğan'ın, ihanete uğradığını öğrenince bir an bile düşünmeden ilişkisine son noktayı koyduğu iddia edildi.

Sevgilisine maddi-manevi destekte bulunan Doğan, ilk iş olarak sevgilisi ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından sildi.

Doğan'ın Zekeriyaköy'deki lüks villasında birlikte yaşayan Burak Törer eşyalarını toplayarak apar topar ayrıldı.

Bu ayrılığı hazmedemeyen Törer, araya her ne kadar hatırlı ortak dostlarını soksa da Emsal Doğan'ı barışmaya ikna edememiş.

Sevgilisine hediye ettiği cep telefonunda aldatıldığını öğrenen Emsal Doğan, "Bu ilişki bitmiştir" diyerek son noktayı koymuş.

Cemiyet hayatında konuşulan başka bir iddiaya göre ise ünlü işkadını; sevgilisi Burak Törer'e hediye ettiği lüks marka aracı ve aldatıldığını mesajla öğrendigi telefonu da kendisinden geri istemiş.

Piyasaya yüklü miktarda borcu olduğu iddia edilen Törer'in şimdilerde kara kara ne yapacağını düşündüğü iddia edildi.

Türkiye'de bir çok şubesi olan Emsal Doğan Güzellik Merkezleri'nin sahibi olan Emsal Doğan, geçtigimiz aylarda Ankara'daki şubesini de sevgilisi Burak Törer'in kız kardeşine açtığı öğrenildi.

Son Güncelleme: 9.10.2020 19:37:29
ETİKETLERemsal doğan  burak törer  ayrılık  ihanet