UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EBRU ŞALLI: EMEKLİ HAYATINA GEÇİYORUM

Ebru Şallı, eşi Uğur akkuş ile birlikte önceki akşam Yeniköy’deki Fiko adlı mekanda objektiflere takıldı. Bodrum’a yerleştiğini söyleyen Şallı, emekli hayatına geçeceğini belirtti.

EBRU ŞALLI: EMEKLİ HAYATINA GEÇİYORUM

Ebru Şallı, "Çalışmayı çok seviyorum ama biraz emekli hayatına geçeceğim galiba gideceğiz geleceğiz ama orada yaşarız diye düşünüyorum" dedi. Bir jean markasına koleksiyon hazırlayan Şallı, "Çalışmalar beni yaşadığım bu kötü süreçten sonra güzel oyalıyor. Esasında yine koleksiyonlarımı yapıyorum çalışıyorum yani bir yandan devam ediyorum” dedi.

'SEZEN'İN AYRI BİR YERİ VAR'

Sezen Aksu'nun oğlu Pars'ın mezarının yanına iki kedi yuvası yaptırmasına Şallı, "Herkese gönülden teşekkür ediyorum herkes yanımda oldu. Çok kalplerinden hissettiler ben de kalbimden hissettim aramayan hiç kimse kalmadı. Cumhurbaşkanımızdan bütün siyasiler herkes bir sesimi duydu. Tabii ki Sezen'in benim için çok çok çok ayrı bir yeri var. Arıyor her zaman destek oluyor bana” dedi.

Oğlu Pars ile ilgili çalışmaları olduğunu söyleyen Ebru Şallı, Pars Tan adına geçtiğimiz günlerde ihtiyaç sahibi olan çocuklara maske yaptıklarını söyledi. Şallı, “Var ama işte ancak kafamı topluyorum şekilleniyor. Geçtiğimiz günlerde ihtiyacı olan çocuklara çok ciddi maske bağışı yaptık onun gibi yapmış olduğum çok şeyler var ponçiğin bana yaptırttığı şeyler var söylemek istemiyorum” dedi.

Ebru Şallı: Emekli hayatına geçiyorum

Dizi teklifleri aldığını söyleyen Ebru Şallı, “Çağırıyorlar bir çok proje oluyor. Bakalım belki olur bende ancak kendime geliyorum” dedikten sonra çift, arabalarına geçerek evlerinin yolunu tuttu.

Son Güncelleme: 7.10.2020 11:11:33
ETİKETLERebru şallı