UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EMRE AŞIK BASIN TOPLANTISINDA NELER AÇIKLADI?

Eski Milli futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiğini gerekçe göstererek yaptığı şikayet üzerine gözaltına alınmıştı. İşte Emre Aşık’ın basın açıklamasından çok çarpıcı detaylar!

EMRE AŞIK BASIN TOPLANTISINDA NELER AÇIKLADI?

Emre Aşık: “Evlilik birliği dahilinde gözüken bu evlilik tamamen bir kumpastır. Ailem ve arkadaşlarım beni defalarca uyardı ama onları dinlemeyerek hata yaptım. Hatalıyım. Bu süre zarfında etrafım boşaltıldı ve yalnız bırakıldım. Bu da planlı ve bilinçli bir şekilde yapıldı. Bu sürede dolandırıldım. Şirketimin içi boşaltıldı… İmzam taklit edilerek çekler ve önemli dosyalar imzalandı. Ailem, avukatlarım, bakıcılar, okul öğretmenleri ve ben, Yağmur tarafından defalarca tehdit edildim. Çirkin iftiralarla itibarım yerle bir oldu. Ben de en son sizin gibi adıma düzenlenen cinayet planlarını şaşkınlıkla şahit oldum. Allah’a bir can borcum var. Allah’tan başka kimseden de korkmuyorum. Yanlış bir evlilik yaptım ve bunun bedelini ağır şekilde ödedim. Ancak bunu çocuklarımın ödemesine asla izin vermeyeceğim…”

Son Güncelleme: 30.09.2020 15:44:00
ETİKETLERuçankuştv  emre aşık  yağmur aşık