UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

JOAQUIN PHOENIX BABA OLDU!

ABD’li oyuncu Joaquin Phoenix (45) ve Rooney Mara (35) çiftinin, erkek bebekleri dünyaya geldi. Phoenix, oğluna 23 yaşında yaşamını yitiren kardeşi River (Nehir) adını verdi.

JOAQUIN PHOENIX BABA OLDU!

Canlandırdığı 'Joker' karakteriyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ını kazanan Joaquin Phoenix ve nişanlısı Rooney Mara, ilk bebeklerini kucaklarına aldı.

MÜJDELİ HABERİ YÖNETMEN VERDİ

Müjdeli haberi ise yönetmen Victor Kossakovsky, Zurih Film Festivali'nde duyurdu. Kossakovsky, etkinlik esnasında düzenlenen basın toplantısında bir soru üzerine Phoenix'in bir süre önce oğlu olduğunu ve adını da River koyduğunu duyurdu.

45 yaşındaki Amerikalı oyuncu Joaquin Phoenix'in erkek kardeşi River Phoenix, 1993 yılında hayatını kaybetmişti.

1980'lerin sonu ve 1990'ların başında kariyerinin en parlak dönemlerini yaşayan 23 yaşındaki Phoenix; Stand By Me, Indiana Jones and the Last Crusade, and Gus Van Sant's My Own Private Idaho gibi filmlerde rol almıştı.                

River Phoenix, 1993'te oynamak istemediği ancak ailesini geçindirmek için yer aldığı Dark Blood filminin setinden çıktıktan sonra kardeşleri Rain, Joauqin ve sevgilisi Samatha Mantis ile Johnny Depp'in sahibi olduğu bir mekana gitmişti. Phoenix, orada kullandığı uyuşturucu nedeniyle fenalaşıp olay yerine ambulans ulaşamadan hayatını kaybetmişti.

Son Güncelleme: 28.09.2020 16:42:03
ETİKETLERjoaquin phoenix  joker  baba