UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜLERİN CORONA PARTİSİ BİTMEK BİLMİYOR!

İş adamı Caner Karaloğlu, pandemi döneminde 100 kişiyle doğum günü partisi yaptı. Akılalmaz geceye bu yazın skandal isimleri; model Şevval Şahin ile Şeyma Subaşı da katıldı.

ÜNLÜLERİN CORONA PARTİSİ BİTMEK BİLMİYOR!

Takvim’in haberine göre; Sosyetik işadamı Caner Karaloğlu, önceki gece Yeniköy'de kendisine ait olduğu iddia edilen villada pandemi kurallarını hiçe saydı… Karaloğlu, yaklaşık 100 kişilik ekiple doğum günü partisi yaptı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden partiye; Şeyma Subaşı, model Şevval Şahin, şarkıcı Ayşe Özyılmazel ve işadamı Uğur Güven de katıldı. Yüksek sesten rahatsız olan komşular ise hemen polisi aradı.

Gecelerin çapkın prensi Uğur Güven, balkonda otururken objektiflere yakalandı.

Ekiplerin geldiğini öğrenen Şevval Şahin ile Ayşe Özyılmazel partiden kaçtı. Evde kalanlar ise müziğin sesini kısıp camları kapattı. Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus'un daha önce Boğaz'daki yalılarında düzenledikleri partide ise 10 kişi Corona'ya yakalanmıştı...

Partide sabaha kadar eğlenen güzeller, maske ve mesafe kuralına aldırış etmedi!

Şevval Şahin, ifşa olmamak için sosyal medyadan paylaşım yapmadı.

Son Güncelleme: 28.09.2020 08:59:58