UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

"KALBİMİZ ALİ SÜRMELİ İLE BİRLİKTE"

61 yaşındaki usta oyuncu Ali Sürmeli, dün akşam yüksek tansiyon sebebiyle geçirdiği beyin kanaması sonrası Kadıköy'de özel bir hastanede ameliyata alındı. Ali Sürmeli ameliyata alınınca yakın dostları da hastaneye akın etti…

"KALBİMİZ ALİ SÜRMELİ İLE BİRLİKTE"

5 saat süren operasyon sonrası Ali Sürmeli'nin sağlık durumunun iyi olduğu ve 2 gün uyutulmasına gerek duyulmadığı belirtildi.

5 gündür kendini iyi hissetmemesi sebebiyle sete gelmeyen Sürmeli'nin hastaneye yürüyerek geldiği öğrenildi.

Sürmeli'yi sanatçı dostları ise yalnız bırakmadı.

Sürmeli ailesine destek amaçlı hastaneye Mahsun Kırmızıgül, Oktay Kaynarca, Talat Bulut, Erkan Can ve Ceren Benderlioğlu geldi.

Ameliyat sonrası durumu hakkında bilgi veren Oktay Kaynarca, "Allaha şükür… Üzücü bir şey yok, uyandıracaklar herhangi bir semptom yok. İyi bir ameliyat olmuş, tansiyona bağlı kanama olmuş cerrahi müdahale ile halledilmiş. Buraya kendisi yürüyerek gelmiş, hepimize geçmiş olsun" dedi.

Mahsun Kırmızıgül ise, "Kalbimiz gönlümüz onunla birlikte duyunca çok üzüldüm çok sevdiğim bir abim buradan ayrılırken mutlu ayrılıyoruz umarım hiç bir şey olmaz" dedi. 

Son Güncelleme: 28.09.2020 08:34:29