UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SESİ DUYUNCA BALKONA KOŞTULAR!

Adana'da 56 yaşındaki Özgür Evren Dönmez evinin bahçesinde şüpheli bir şekilde ölü bulundu. Dönmez'in evlerinin bahçesinde ölü bulunması ile sarsılan komşuları büyük üzüntü yaşadı. Vatandaşlar duydukları ses üzerine dışarı çıktıklarını söylerken, polis yaptığı ilk incelemede intihar üzerinde duruyor.

SESİ DUYUNCA BALKONA KOŞTULAR!

Adana'da 56 yaşındaki bir adam apartmanın bahçesinde komşuları tarafından ölü bulundu. Olay Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, mahalledeki bir apartmanda oturan vatandaşlar sabahleyin bir ses duyup balkona çıktıklarında bir erkek şahsın bahçede ağaçlık alanda hareketsiz halde yattığını gördü.

Vatandaşlar aşağı inip baktıklarında şahsın birinci katta oturan komşuları 56 yaşındaki Özgür Evren Dönmez olduğunu gördü. Bunun üzerine hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Dönmez'in hayatını kaybettiğini belirledi.

Bu arada, balkona çıkıp Dönmez'in öldüğünü gören komşuları ise şok oldu. Polis olayla ilgili araştırma başlatırken, Dönmez'in düştüğünü kimsenin görmediği ancak birinci katta oturduğu için damdan düşmüş ya da atlamış olabileceği üzerinde duruyor.

Polis Dönmez'in psikolojik sorunları nedeniyle intihar etmiş olabileceğini tahmin ediyor. Özgür Evren Dönmez'in cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Son Güncelleme: 22.09.2020 10:28:38
ETİKETLERuçankuştv