UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ERKAN VE CANSU ÇİFTİNİN OĞULLARI MARSEL SUDA DOĞMUŞ

İki yıldır evli olan Erkan Kolçak Köstendil-Cansu Tosun çiftinin oğulları Marsel'in suda doğduğu ortaya çıktı. Doktor Yusuf Olgaç, yaptığı paylaşımda "Marsel'in doğumu için Hollanda'yı seçmişlerdi aslında ama koronavirüs salgını sınırları kapatınca hayallerindeki kavuşma için yeni bir plan yapmaları gerekmiş" ifadelerini kullandı

ERKAN VE CANSU ÇİFTİNİN OĞULLARI MARSEL SUDA DOĞMUŞ

2018 yılında evlenen Cansu Tosun-Erkan Kolçak Köstendil çifti, 14 Temmuz'da oğulları Marsel'i kucaklarına aldı.

MARSEL SUDA DOĞMUŞ

Doktor Yusuf Olgaç'ın yaptığı paylaşımla doğumun suda gerçekleştiği ortaya çıktı.

Çiftin bebeklerine kavuştuğu anları yayınlayan Dr. Olgaç, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Marsel'in doğumu için Hollanda'yı seçmişlerdi aslında ama koronavirüs salgını sınırları kapatınca hayallerindeki kavuşma için yeni bir plan yapmaları gerekmiş.

Erkan, çok başarılı bir oyuncu ama Marsel'i gördüğü an havuzda o saf gözyaşlarını akıtırken hiç de rol yapmıyordu bana göre. Sanırım bundan sonra filmlerinde mutluluk gözyaşları dökmesi gerekirse o anları hatırlaması yeterli olacak.

"ERKEK OLACAK"

Allah nasip ederse baba olacağım. Gezegene hayırlı bir evlat olsun. Cinsiyeti belli oldu ama inşallah benden bir tane daha dünyaya gelmez. İki tane benden dünyaya çok. Erkek olacak dediler.

"BEĞENMEZSE BÜYÜYÜNCE DEĞİŞTİRSİN"

İsmi Marsel... Parlak güneş ışığı demekmiş, araştırdık eşimle. Çok tesadüflerle dolu bir isim. Çok beğendik, istedik ve koyduk. Kendisi beğenmezse büyüyünce değiştirsin.

Son Güncelleme: 20.09.2020 14:05:24
ETİKETLERmarsel  cansu tosun