UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HALİL SEZAİ’DEN O GÖRÜNTÜLER HAKKINDA SKANDAL SÖZLER!

Halil Sezai, bugün basına yansıyan kavga görüntüleri hakkında twitter hesabından açıklama yaptı.

HALİL SEZAİ’DEN O GÖRÜNTÜLER HAKKINDA SKANDAL SÖZLER!

Mahalle sakini olduğu ifade edilen bir vatandaşla tartışma yaşayan ve karakolluk olan ünlü şarkıcı skandal görüntüler hakkında sessizliğini bozdu.

İşte ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama.

“Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin; Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin ‘gelin lan’lı tekliflerini reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villa da yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple YouTube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk Showu. Konuk alıyor yemek yapıyor sohbet ediyoruz. Fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm bile çekemedik. Maddi zarar geçtim manevi olarak burnumuzdan getirdi. Çünkü 65 yaşındaki abimiz bize programı çektirtmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır! Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık, ilk zamanlarda ki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, ( evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyorduk) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşındaki abimiz çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun. Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile. Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şey de hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok… Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerimi ballandır ballandıra anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için. Ben bilmiyor muyum sitenin elli tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin magazin gezeceklerini beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı aylardır süren bun kadar ağır küfür ve tacize. Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Geri adli başvurularımızı yaptık. Savunulacakta bir tarafım yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi işte…”

Halil Sezai Twitter hesabından yaptığı bu açıklamadan sonra tepkilere dayanmayarak hesabını korumaya aldı. 

Son Güncelleme: 16.09.2020 16:00:26
ETİKETLERuçankuştv  corona