UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ OYUNCU ÇIPLAK FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI!

Yanlışlıkla çıplak fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Chris Evans, alay konusu edilmesinin ardından ilk kez sessizliğini bozdu. Paylaşımın ardından gündem olan aktör, ABD Başkanlık seçimleri için çağrıda bulundu. Evans, Twitter sayfasında 'Şimdi sizin dikkatinizi çekiyorum. 3 Kasım'da oy verin' mesajını paylaştı.

ÜNLÜ OYUNCU ÇIPLAK  FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI!

Avengers serisinin ünlü aktörü Chris Evans, Instagram'daki hikaye bölümünde yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaşmasından sonra ilk kez açıklamada bulundu.

Evans, takipçileriyle Heads Up oyununu oynarken hikayesine yüklediği videonun son kısmını kesmeyi atlayınca çıplak fotoğrafı ifşa olmuştu.

39 yaşındaki aktör, hatasını fark edip fotoğrafı hemen silse de 6 milyon takipçili hesabından internette yayılmıştı.

Fotoğrafıyla alay konusu edilen Evans, Twitter sayfasında, “Şimdi sizin dikkatinizi çekiyorum. 3 Kasım’da oy verin!” notunu yazdı.

Evans, yıl boyunca hayranlarını politik olarak aktif olmaya teşvik etmesiyle biliniyor. Hatta her iki partiden de seçilmiş liderlere seçmenlerle bağlantı kurma şansı veren A Starting Point (A Başlangıç Noktası) adlı bir web sitesi bile kurmuştu.

Çıplak fotoğraf konusuyla dikkatleri üzerinde toplamasını siyasi bir çağrı için fırsata çeviren Evans’ın bu tutumu onu tanıyanlar için şaşırtıcı olmadı.

 

Son Güncelleme: 15.09.2020 21:33:24
ETİKETLERCHRİS EVANS