UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BİR HAFTALIK BEBEĞİ ÖLÜME TERK ETTİLER!

İstanbul Fatih'te poşet içine koyularak çöp konteynerlerinin yanına bırakılan bir haftalık bebek ağlama seslerini duyan bir vatandaş tarafından bulundu. Hastaneye kaldırılan ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen bebeği kimin bıraktığı ise henüz tespit edilemedi.

BİR HAFTALIK BEBEĞİ ÖLÜME TERK ETTİLER!

Alınan bilgiye göre, Demirtaş Mahallesi Hayriye Hanım Sokak'ta, çöp konteynerinin arkasında kundağa sarılı halde ağlayan bir bebek olduğunu gören vatandaşlar, durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Yaklaşık bir haftalık olduğu tahmin edilen kız bebek, sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bölgede otopark işleten Mehmet Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sokağa aracı park ettikten sonra bir ağlama sesi duyduğunu ve çevreye baktığında çöp konteynerinin arkasında yeni doğmuş bir bebek gördüğünü söyledi.

Hemen 112'yi aradığını anlatan Yıldırım, sağlık görevlilerinin geldiğini ve bebeği alıp hastaneye götürdüğünü belirtti.


HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ...

Son Güncelleme: 10.09.2020 17:37:16
ETİKETLERbebek  istanbul  acil  polis