UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YASİN OBUZ, “LERZAN’LA ÇOK MUTLU”DA MERAK EDİLENLERİ AÇIKLAYACAK

Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu çok konuşulan isimleri ağırlamaya devam ediyor... Bugünkü konuğu Survivor’un Amazon Orman Çocuğu Yasin Obuz!

YASİN OBUZ, “LERZAN’LA ÇOK MUTLU”DA MERAK EDİLENLERİ AÇIKLAYACAK

MasterChef programıyla fırtınanlar estirdi hızını alamayıp amazon orman çocuğu olup Survivor'a katıldı. Katıldığı yarışmalarda adından sıkça bahsettirmeyi başaran Yasin Obuz ilk önce Yemekteyiz programıyla tanınmıştı. Daha sonra MasterChef programına katılan Yasin Obuz yaptığı yaramazlıklarla mutfağa sığamadı bütün dikkatleri üzerine çekti ve MasterChef'de son 8'e kalmayı başardı.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           MasterChef'in ardından Survivor 2020 Gönüllüler takımında yer alan Yasin Obuz burada da halkın dikkatini çekmeyi başardı. Adada kaldığı süre boyunca yeri geldi sinirlendi yeri geldi coştu ve bütün hırsıyla Survivor'da 3. olmayı başardı. Bugün ise adada ki Amazon orman çocuğunu Lerzan Mutluya anlatmaya geliyor. Survivor Yasin'in yarışma hakkında ki yorumları, kırgınlıkları ve bilinmeyenleriyle birlikte çok daha fazlası bugün Lerzan'la Çok Mutlu'da.

Hafta içi her gün saat 14:30'da Uçankuş TV ekranlarında yayınlanan 'Lerzan'la Çok Mutlu'nun bugünkü konuğu Yasin Obuz!

Son Güncelleme: 2.09.2020 13:48:45
ETİKETLERyasin obuz  survivor