UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DEMET AKBAĞ’IN KEYİFSİZ HALLERİ!

Usta oyuncu Demet Akbağ, oğlu Ali Çika ile birlikte şarkıcı Berkay’ın Harbiye konserinde ortaya çıktı. Keyifsiz görünen Akbağ, geçtiğimiz günlerde eşi Zafer Çika ile ilgili yaptığı duygusal paylaşımla gündeme gelmişti…

DEMET AKBAĞ’IN KEYİFSİZ HALLERİ!

Geçen sene Mart ayında geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden eşi Zafer Çika’nın acısının hala taze olduğunu yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gösteren Demet Akbağ, önceki gün oğlu Ali Çika ile Brkay’ı Harbiye’de dinlemeye geldi.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akbağ’ın moralinin bozuk olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz günlerde eşi ile birlikte çekilen eski bir karesini yayınlayan Demet Akbağ, paylaşımına, "30 Ağustos Zafer Bayramı'mız, bizim ailenin de özel günüdür aynı zamanda. Zafer'im ve kardeşim Kemal'in de doğum günü olması sebebiyle" notunu düşerek sosyal medya en çok konuşulanlar arasına girmişti.

Konu hakkında konuşmak istemeyen Demet Akbağ, “maskeli konser nasıl oluyormuş gelip görelim dedik. Şartlar izin verirse ilerleyen günlerde yeni projeler gelecek” dedi.

Son Güncelleme: 1.09.2020 12:01:16
ETİKETLERdemet akbağ