UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TRUMP’IN SAĞ KOLU BEYAZ SARAY’I TERK EDİYOR

Beyaz Saray'a seçildiğinden beri Başkan Trump'ın kıdemli danışmanı olarak görev yapan Kellyanne Conway, Pazar akşamı yaptığı açıklamada ay sonunda görevinden istifa edeceğini duyurdu.

TRUMP’IN SAĞ KOLU  BEYAZ SARAY’I TERK EDİYOR

Muhafazakar bir avukat olan ve Trump’ı zaman zaman eleştiren avukat George Conway ile evli olan Kellyanne Conway siyasete ara vereceğini duyurdu. Dört çocukları olan çift, aileye daha fazla zaman ayırmak istediklerini belirtti.

Conway açıklamasında, ev içerisinde kökten zıt siyasi eğilim ve yaklaşımlardan da bahsetti. Conway, aldığı karar ve eşi ile ilgili olarak da, “Birçok konuda hemfikir değiliz, ancak en önemli olan şeyde birleşiyoruz, o da çocuklar. Dört çocuğumuz da büyüdü ve ortaokulda ve lisede en az birkaç ay evden uzaktan yapılacak yeni bir akademik yıla başlıyorlar. Çocukların ‘evden okuması’, bu zamanlarda  alışılmadık bir düzeyde dikkat ve ihtiyat gerektirir” dedi.

 

Son Güncelleme: 24.08.2020 09:14:45
ETİKETLERbeyaz saray  trump  kellyanne conway