UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MASKE TAKMAYAN KADINA SİTEM!

Yetkililer Coronavirüs tehlikesine karşı sürekli sosyal mesafe ve maske uyarısında bulunurken, Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde de toplu taşıma aracına maskesiz binen kadının savunması duyanları şaşkına çevirdi

MASKE TAKMAYAN KADINA SİTEM!

Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde belediye otobüsünde maske takmayan bir kadın diğer yolcular tarafından uyarıldı. Maske takmayan kadın kendisini, "Doktorum takma dedi" diyerek savundu.

Olay Kandıra'dan İzmit'e gelen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait 800CK hat numaralı belediye otobüsünde meydana geldi. Otobüsteki bir kadın yolcu, maskesini takmadığı için diğer yolcular tarafından uyarıldı.

Yolculardan büyük tepki alan kadın, kendisini "Benim canım tartışmak istemiyor, benim doktorum takma dedi" sözleriyle savundu.

"NEFES ALAMIYORUM"

Yolcuların dakikalar boyunca uyardığı kadın, çenesinin altında bulunan maskeyi göstererek, "Ben sağlıktan anlayan bir insanım. Binmeyin o zaman, gelmeyin. Nefes alamıyorum. Yüzümde duruyor. Tam buramda duruyor. Ben zaten ölmek istemiyorum. Binmeyin o zaman otobüse, gelmeyin" dedi.

Diğer yolcuların yoğun tepkilerine dayanamayan kadın maskesini yüzüne taktı.

Son Güncelleme: 20.08.2020 13:41:46
ETİKETLERsosyal mesafe  coronavirüs  maske  uçankuştv