UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SAPIK ÖĞRETMEN! ARABASINA ALDI, OTOPARKA GÖTÜRDÜ

23 yaşındaki bir coğrafya öğretmeni, öğrencisinin uygunsuz yerlerine dokunup, onu arabasına alarak ilişkiye zorladığı suçlamalarıyla hakim karşısına çıktı.

SAPIK ÖĞRETMEN! ARABASINA ALDI, OTOPARKA GÖTÜRDÜ

Avustralya'nın Sydney kentinde yaşayan Monica Elizabeth Young adlı öğretmen, mide bulandıran suçlamalarla karşı karşıya.

Bir lisede öğretmenlik yapan 23 yaşındaki kadın, öğrencisini kendisiyle cinsel ilişkiye girmeye zorlamakla suçlanıyor.

Coğrafya öğretmeni olan Monica Elizabeth Young'ın, öğrencisini arabasına alıp bir otoparka götürdüğü ileri sürülüyor.

Sydney'deki otoparkın güvenlik kamerası görüntüleri de öğretmenin arabasıyla otoparka geldiğini gösteriyor. Ancak görüntülerde otomobilin içersinde kimin olduğu görünmüyor.

New South Wales Yüksek Mahkemesi'nde görülen duruşmada, nişanlı olan öğretmen, öğrenciyle arabada ilişkiye girdiği suçlamalarını reddetti.

Daily Mail gazetesinin haberine göre, Monica Elizabeth Young'ın bir başka zamanda da elini öğrencisinin uygunsuz bölgelerine koyduğu iddia ediliyor.

Mahkemede öğretmenin öğrencisine sosyal medya uygulaması Snapchat üzerinden, yatağın yanında çekilmiş bir fotoğrafını gönderdiği de ileri sürüldü.

Mahkemede savcılık, mağdur çocuğun, Monica Elizabeth Young'ın diğer öğrenciler için de tehlike arz edebileceğini düşündüğü için kefaletle salıverilmesini istemediğini duyurdu.

Yargıç Stephen Campbell, 850 bin Avustralya Doları kefaletle serbest kalan öğretmenin, ev hapsinde kalmasını hükmetti.

Son Güncelleme: 17.08.2020 09:07:29
ETİKETLERuçankuştv  öğretmen  sapık