UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ESKİ GÜZELLİK KRALİÇESİ ERKEK ARKADAŞINI KIRBAÇLADI

Skandaldan skandala koşan eski güzellik kraliçesi, bu kez 43 yaşındaki erkek arkadaşına yaptıklarıyla gündeme bomba gibi düştü.

ESKİ GÜZELLİK KRALİÇESİ ERKEK ARKADAŞINI KIRBAÇLADI

Skandaldan skandala koşan eski güzellik kraliçesi, bu kez 43 yaşındaki erkek arkadaşına yaptıklarıyla gündeme bomba gibi düştü.

Üniversiteden mezun olduğunda artık bir nükleer mühendisti ancak daha öğrencilik yıllarında tüm dünyaca tanındı. Brittany Nicole 'Nikki' Poteet, 2011'de Miss Virginia seçildi ve kraliçe tacını taktı. Ardından 2012'de Miss United States ünvanını kazandı. Ancak güzellik kraliçesi seçildiği yıl eşcinsel bir oda arkadaşının bir röportajda söyledikleriyle skandallar dizisi başlamış oldu. Ağır küfürlerin yer aldığı ilk skandalı özürle kapatsa da Facebook'ta paylaştığı bir fotoğrafla kraliçe tacını kaybetti. Fotoğrafının altına 'Miss Alcoholic USA' yazınca kraliçe tacını iade etmek zorunda kaldı, ABD günlerce olayı konuştu. Tescilli güzel 2014 yılında Avustralya'ya taşınmadan önce ise, eski sevgilisi James McElroy tarafından saldırganlık ve kötü muamele ile suçlandı. Avustralya'da karıştığı ilk skandal ise, 2017 yılında o dönemki erkek arkadaşı Wade McKenzie'ye saldırmaktan hakim karşısına çıkması oldu. Artık profesyonel güreşçilik yapan bir zamanların güzellik kraliçesi, bugünlerde Avustralya ve dünya medyasının yeniden gündeminde. Avustralya medyası, Sydney'in dışındaki Croydon'da yaşayan 34 yaşındaki Nikki Poteet'in 43 yaşındaki sevgilisinin burnunu kırdığını bildiriyor. 11 Nisan'da gerçekleşen olayda kadının ayrıca metal köpek tasmasıyla sevgilisini kırbaçladığı, yine medyadaki haberlerde yer alıyor. İki ayrı suçlama yöneltilen Poteet, Haziran ayında köpek tasması suçlamasını reddetmişti ancak Eylül ayında mahkemeye çıkacak. Instagram hesabında 7 bin 500 takipçisi bulunan eski güzel, şimdilerde yeni sevgilisi Nathan Peckham ile birlikte yaşıyor. Avustralya medyası, Poteet'in büyükbabası ve babaannesinin ABD Virginia'daki üniversitelerde saygın birer akamisyen olduğunu da belirtiyor. 34 yaşındaki ABD'li Brittany Nicole 'Nikki' Poteet, 2019'da Miss Globe Australia seçildiğini de iddia etmişti.Son Güncelleme: 14.08.2020 22:39:02