UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CEMAL CAN'DAN OLAY İTİRAF!

Cemal Can Cansever, Çeşme’den canlı yayına bağlandı ve Survivor yarışmasıyla ile ilgili bir itirafta bulundu.

CEMAL CAN'DAN OLAY İTİRAF!

“Şu an Çeşme’deyim tatilde ailemle birlikte. Survivor sürecinde çok yoruldum, kendimi o kadar aştım ki dinlenmeye ihtiyacım var. Burada herkes beni tanıyor, ben kimseyi tanımıyorum. Dışarda insanlarla sohbet etmek çok güzel, bu pandemi sürecini yaşayamadığımız için nasıl iletişimde olacağımı bilmiyorum insanlarla onu idrak etmeye çalışıyorum.”

Survivor Yarışmacılarıyla Görüşüyor Mu

Survivor’daki arkadaşlarımdan beşiyle görüşüyorum. Ama benin Survivor’da anlaşamadığım insan yoktu. Az sevdiğim, çok sevdiğim insan vardı. Yarışma boyunca kimsenin kalbini de kırdığımı düşünmüyorum. Survivor’da her şeye alışıyorsun. Benim alışamadığım tek şey özlemdi. Ailemi, arkadaşlarımı çok özledim.

Kazandığı Parayı Ne Yapacak

Ne kazandığımı bile bilmiyorum şu an çok da umurumda değil. Eğitimimde kullanırım, babama veririm o bilir ne yapacağını.

En Çok Sessizliği Özlüyorum

Survivor’daki sessizliği inanılmaz özlüyorum. Kendimizi dinleyebiliyorduk, kendimizle oturup saatlerce sohbet edebiliyorduk şu an bunu yapamıyorum.

Elenmek İstedim

Bir ara Survivor’da kötü bir dönem geçirdim. Çünkü oraya gelen karakterlerin çoğu dışarıda benim hiç arkadaşlık yapmadığım karakterlerdi. Ama orada bir geçiş süreci yaşadığımın farkında değildim. Psikolojik olarak yıpranmıştım. Konsey gecesi herkesi örgütleyip adımın yazılmasını istedim. Ada konseyinde de adım çıktı.

Sonra seyircilerden gelen SMS'lerle ben potadan çıktım. Dışarıda bu kadar destekleyen olduğunu da bilmiyordum. Sonra konsey de ‘kendi gönül rızamla ayrılmak istiyorum’ tarzı bir konuşma yaptım. Oradaki yarışmacılara haksızlık olmasın diye. Acun abi de ‘buradaki sekiz kişinin hakkını değil buraya gelmek isteyen milyonların hakkını yemiş olacaksın’ dedi. O cümle benim için bir dönüm noktası oldu. Survıvor Şampiyonu Cemal Can Canseven: "Çektiğimi bir ben, bir Allah bilir"

Son Güncelleme: 11.08.2020 14:17:30
ETİKETLERucankus  survivor  cemal can