UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BAHAR CANDAN ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLDU

Moda programı sayesinde popülerliğe kavuşan Bahar Candan, sosyal medya paylaşımlarıyla eleştirilere maruz kalmaya devam ediyor. Candan’ın abartılı filtre ve photoshoplarına frikikleri eklenince sosyal medya tepkileri gelmeye başladı.

BAHAR CANDAN ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLDU

Moda programında yarışarak tanınan Nihal-Bahar Candan kardeşler sosyal medyada bambaşka bir imaja dönüştü. Estetik yaptırdıkları iddia edilen kardeşlerin kullandıkları abartılı filtreler ise görenleri hayrete düşürdü.

Sansasyonlarıyla magazin gündeminde kendisine yer edinmeyi başaran Candan kardeşlerin sosyal medya gönderileri de ses getiriyor. Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Bahar Candan yaptığı photoshopların ardından verdiği frikiklerle eleştiri yağmuruna tutuldu.

Instagram hesabından iddialı pozlar paylaşmayı sürdüren Candan'ın yüzüne, bacaklarına ve kollarına yaptığı photoshop ile sosyal medya kullanıcılarını şaşkına çevirdi.


Son Güncelleme: 10.08.2020 17:10:52
ETİKETLERuçankuştv  bahar candan