UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DİDEM SOYDAN'DAN, TÜLİN ŞAHİN'E DESTEK!

Tülin Şahin’in “psikolojik şiddet gördüm” iddialarına Didem Soydan da destek geldi…

DİDEM SOYDAN'DAN, TÜLİN ŞAHİN'E DESTEK!

Geçen yıl Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile düğün fotoğraflarını paylaşarak evlendiğini duyuran ve kısa süre sonra hamile olduğunun müjdesini veren Tülin Şahin'in resmi olarak evli olmadığı ortaya çıktı.

İddiaları sosyal medya hesabından doğrulayan Tülin Şahin, Noronha'nın kendisine baskı uygulayarak zor günler yaşattığını söyledi.

Şahin, Instagram hesabından yazılı açıklama yaparak eşinin hamilelik ve doğum sonrası kendisine kilo vermesi gerektiği konusunda çeşitli baskılarda bulunduğunu ve yaralayıcı ağır eleştirilere maruz kaldığını söyledi.

Tülin Şahin'e arkadaşı Didem Soydan da destek geldi.

Soydan, UçanKuş TV mikrofonuna, "Tabii ki üzüldüm. Tülin Şahin’i senelerdir tanırım. Kendisinden çok şey öğrendim onunla birlikte podyuma da çıktı. Eminim hakkını arıyordur. Senelerdir kendi ayakları üzerinde duran bir kadın. Bu olaydan şunu anlıyoruz; kariyerin, ünün, yaşın hiçbir önemi yok. Tabii ki onu destekliyorum. Atlatacağına inanıyorum, koşulsuz şartsız yanındayız…” dedi. 

Son Güncelleme: 9.08.2020 09:11:54
ETİKETLERdidem soydan  tülin şahin