UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI, KENDİNİ ELE VERDİ

Denizli’de uyuşturucu yetiştiriciliği suçundan aranan Galip Aksüt, sosyal medya hesabından kaldığı evin balkonundan bir fotoğraf paylaştı. JASAT Timleri, o fotoğrafın izini sürdü, uyuşturucu satıcısını elektrik arıza ekibi kılığında gözaltına aldı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI,  KENDİNİ ELE VERDİ

Denizli Jandarma Komutanlığı’na bağla JASAT Timleri, uyuşturucu yetiştiriciliği suçundan aranan Galip Aksüt’ü her yerde aramaya başladı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

CNN TÜRK'ün özel haberine göre, Zanlı Galip Aksüt, sosyal medya hesabından kaldığı evin balkonun bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafı fark eden JASAT Timleri, balkon manza Bu anlaşmanın hiç bir kıymeti yoksa açısından evin hangi sitede olduğunu tespit etti.

JASAT TİMLERİ ELEKTRİKÇİ KILIĞINDA OPERASYON DÜZENLEDİ

Siteyi tespit eden ancak JASAT Timleri evi de bulmak için elektrik arıza ekibi kılığında binaya girdi. Tahmin edilen evlerin kapıları tek tek çalınarak elektrik arızası olup olmadığı soruldu. Galip Aksüt elektrikçi sandığı JASAT Timlerine kapıyı açınca gözaltına alındı.

Operasyonda, zanlının satmak için hazırladığı 20 kilo uyuşturucuya da el konuldu.

 

Son Güncelleme: 7.08.2020 15:33:08
ETİKETLERdenizli