UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CEMİL İPEKÇİ’DEN, SANAT DÜNYASINA “NUR YERLİTAŞ” AYARI!

Modacı Cemil İpekçi 72. yaşına yakın dostları ve aile üyeleri ile birlikte Bodrum’da girdi. Doğum günü sonrası muhabirlerle sohbet eden İpekçi, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

CEMİL İPEKÇİ’DEN, SANAT DÜNYASINA “NUR YERLİTAŞ” AYARI!

Günümüz modasının vazgeçilmez terimleri olan ikon ve trend kelimesinin çok yanlış anlaşıldığının altını çizen ünlü modacı Cemil İpekçi, 'Bence ikon Cahide Sonku, Muhterem Nur, Türkan Şoray, Ajda Pekkan'dır. Ben başka bir ikon göremedim bu yaşadığım dönemde. Çok star var, çok yıldız var evet ama ikon değiller. İkon olabilmek taklit edilebilmeyi gerektirir. Trend ise çok farklı bir kavram ve geçici... Günümüz şartlarında trend bir kısa pantolon da olabilir. Şuan trend edepsizlik ve terbiyesizlik olabilir. Bana pek güzel gelmeyen tuhaf bir trendin içindeyiz.' diyerek çarpıcı açıklamalara imza attı.

Son olarak gazetecilerin yönelttiği 'Nur Yerlitaş vefat ettikten sonra sahnelerde yaşanan Nur Yerlitaş tasarımı kıyafet giyme yarışını nasıl değerlendiriyorsunuz?' sorusuna açık yüreklilikle yanıt veren Cemil İpekçi, 'Bu da bir yarış, bu da bir reklam... Yalnız ölmüş bir kişinin üzerinden yapılan reklam ne kadar geçerli olur. Keşke bu yarışı Nur sağ iken yapsalardı. Keşke sağlığında bu kadar kıymet verselerdi. İnsanoğlu acı süt emmiş derler. Nur benim çok ama çok can arkadaşımdı. Allah gani gani rahmet eylesin. Keşke insanlar ölümünü beklemese de sağlığında o ilgiyi gösterselerdi. Maalesef timsah gözyaşları dökmeselerdi. Bende bu dünyayı bir gün terk edeceğim ve ben çok iyi biliyorum ki; benimde arkamdan aynı timsah gözyaşlarını dökenler olacak. Onun içindir ki ben hiç bir şey istemiyorum. Beni sessiz sedasız götürüp bir ağacın altına koyun, kimsenin haberi bile olmasın.' ifadeleriyle sanat dünyasına üstü kapalı mesajlar gönderdi.

Son Güncelleme: 7.08.2020 12:40:49
ETİKETLERcemil ipekçi  nur yerlitaş