UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

E-5 YANYOLU OTOPARKA ÇEVİRDİLER

E-5 Avcılar yanyolun sorumsuz sürücüler yüzünden otopark olarak kullanılması, yoğun olan trafiği neredeyse durma noktasına getirirken, bazı araçların kaldırıma bırakılması yayaların da zor anlar yaşamasına sebep oluyor. Adeta bir otopark gibi kullanılan yanyola park edilen araçlar ve E-5, drone ile havadan görüntülendi.

 E-5 YANYOLU OTOPARKA ÇEVİRDİLER

“Akşam ve sabah saatlerinde trafik yoğun olduğu için kazalara sebep oluyor”

Cezaların kesin sonuç olmayacağını söyleyen Metin Karaca, “Buraya sürekli araç bıraktıkları için bizim çalışmamıza engel oluyorlar. Ayrıca trafikte olumsuz etkileniyor. Özellikle akşam ve sabah saatlerinde trafik yoğun olduğu için kazalara sebep oluyor. Ben 5 aydır buradayım birkaç tane kazaya şahit oldum. Cezalar kesin sonuç değil ama kamera koyulsa sürekli denetlenir o zaman da insanlar park etmez” dedi.

“İnsanların sakin bir trafik geçirmesi için bunların buraya bırakılmaması lazım"

Yanyola park edilen araçlar yüzünden kazaya şahit olan Abidin Güney, “Bence bu araçlar yüzünden tek şeride düşmesi sıkıntılı, trafiği daha çok artırıyor. Yanyolda bir de galericiler var, onlar da kalksa iyi olur. İnsanların sakin bir trafik geçirmesi için bunların buraya bırakılmaması lazım. Bir kere kazaya da şahit oldum burada” diye konuştu.

Son Güncelleme: 7.08.2020 10:29:09
ETİKETLERuçankuş  sürücü  trafik  sorumsuzluk