UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara bölgesi için kuvvetli rüzgar uyarısı yaptı. Rüzgarın bugün Trakya'da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak esmesinin beklendiği ifade edilirken vatandaşlar yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları yönünde uyarıldı.

SAĞANAK  YAĞIŞ  GELİYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülkemizin kuzey ve doğu kesimleri ile Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'in iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının Kıyı Ege’de 1 ila 3 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI

Meteoroloji, rüzgarın bugün Trakya’da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlara dikkatli olunması çağrısında bulundu.

 

 

 

 

Son Güncelleme: 7.08.2020 08:34:42
ETİKETLERmeteoroloji  hava durum  sağanak  yağmur  güneş