UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ALYSSA MİLANO CORONA VİRÜSE YAKALANDIĞINI AÇIKLADI

ABD'li ünlü oyuncu Alyssa Milano, corona virüse yakalandığını açıkladı. Tüm belirtileri göstermesine rağmen testlerinin negatif çıktığını söyleyen oyuncu, "Öleceğimi düşündüm" dedi.

ALYSSA MİLANO CORONA VİRÜSE YAKALANDIĞINI AÇIKLADI

Corona virüs salgını tüm düyayı etkilemeye devam ederken, birçok ünlü isim de hastalıkla mücadele etti. Bu isimler arasına son olarak ABD’li ünlü oyuncu Alyssa Milano katıldı.

47 yaşındaki Milano, corona virüse yakalandığını ilk kez açıkladı. Mart ayında hastalık belirtileri göstermeye başlayan oyuncu, buna karşın yapılan iki testte de sonuçlarının negatif çıktığını söyledi.

Nisan ayına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Milano, “Bu 2 Nisan’da iki haftadır hasta olan ben. Daha önce hiç bu kadar hasta olmamıştım. Her yerim ağrıyor, koku alamıyordum. Göğsüme bir fil oturmuş gibi hissediyor ve nefes alamıyordum. İki haftada dört kilo verdim. Ateşim vardı ve baş ağrıları dayanılmazdı” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 6.08.2020 17:25:34
ETİKETLERuçankuştv  corona  ALYSSA MILANO  abd