UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

OLAY DARP İDDİASIYLA İLGİLİ YENİ GELİŞME

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk Çeşme'de ünlü bir mekanda darp edildiğini ileri sürerek şikayetçi olmuştu. Mekan işletmesi Burak Beşer basın mensuplarına konuyla alakalı açıklama yaptı.

  OLAY DARP İDDİASIYLA İLGİLİ YENİ GELİŞME

Ukraynalı model Daria Kyryliuk'un, Çeşme'de gittikleri plaj işletmesinde güvenlik görevlileri tarafından darp edildiğini iddia etmesinin ardından beach sahibi Burak Beşer açıklama yaptı.  Beach sahibi Burak Beşer, Bizde kendimizi ilginç bir karalama kampanyası içinde bulduk. Açıkçası çok şaşkınız. O yüzden açıklama yapma gereği hissettik. Olay işletmemizin dışında ve alakası olmayan yerde gerçekleşmiştir. Olay iki farklı misafir arasında olmuştur. Ne çalışanlarımızla ne de bizimle hiçbir alakası yoktur. İki farklı olay var. Bir tanesi tartışmadan ibaret, bu bizim bildiğimiz tarafı. Bilmediğimiz, buradan çıktıktan sonra. Kendisiyle burada tanıştık arkadaş gruplarıyla da burada tanıştık, defalarca geldiler hiçbirinde bir problem yaşamadılar. Geçen günkü olay bizi üzdü. Olan şeyi söylüyoruz, yalan söylemiyoruz görgü tanıkları şahitlerde var bizde hukuksal yollara başvuracağız. ifadelerini kullandı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Son Güncelleme: 3.08.2020 23:43:40
ETİKETLERDaria Kyryliuk  Darp