UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SIRADIŞI HAMİLELİK PLANI!

Avustralya'dan gelen haber dünyada şok etkisi yarattı. Anna ve Lucy DeCinque isimli ikizler, 4 yıldır birlikte yaşadıkları ortak eşleri Ben'den aynı anda hamile kalarak çocuk doğuracak. İşte ikizlerin anlattıkları...

SIRADIŞI HAMİLELİK PLANI!

Avustralya'da yaşayan ve "Dünyanın en benzer ikizleri" diye bilinen Anna ve Lucy DeCinque, 4 yıldır aynı kişiyle aşk yaşıyor. İkizler şimdi de ortak erkek arkadaşlarından aynı anda hamile kalmaya hazırlanıyor.

"Dünyanın en benzer ikizleri" diye bilinen Anna ve Lucy DeCinque, ortak erkek arkadaşlarından aynı anda hamile kalmayı planladıklarını açıkladı.

Avustralya’nın Perth şehrinde 39 yaşındaki partnerleri Ben’le birlikte yaşayan ikizler, This Morning programına video konferans yöntemiyle konuştu ve hamileliği beraber yaşamak istediklerini söyledi.

İkizlerden Lucy, “Hamileliği birlikte deneyimlemek istiyoruz, hayattaki her şeyi birlikte yaşamak istiyoruz, birlikte yaşlanıp birlikte öleceğiz” dedi.

Ayrıca ikizler aynı anda hamile kalabilmek için tüp bebek yöntemine başvurabileceklerini ve "yumurtalarını aynı anda dondurabileceklerini" söyledi.

Olabildiğince “özdeş” görünmeye çalışan kız kardeşler, “mutlu ve sağlıklı olduğu sürece” farklı cinsiyetten çocuklara sıcak baktıklarını da ifade etti.

'O bize eşit davranıyor'

Independent Türkçe’de yayımlanan habere göre; Anna ve Lucy'nin daha önce farklı erkek arkadaşları vardı ama şimdi Ben'i paylaşmanın kendilerini çok daha mutlu ettiğini iddia ediyorlar.

Lucy konuyla ilgili düşüncelerini şöyle açıkladı: “Eskiden farklı erkek arkadaşlarımız vardı ama aramızdaki bağı anlamadılar."

"Ben bizi anlıyor ve olduğumuz gibi kabul ediyor. O bize eşit davranıyor. İlk günden beri bize eşit yaklaşıyor. Aramızda hiç kıskançlık yok.”

Dört yıl önce, iç içe geçmiş yaşantılarına dair yerel basına röportaj veren ikili, dünya çapında fenomenlere dönüşmüştü.

İkili yalnızca aynı kıyafetleri giymiyor, aynı zamanda aynı doktorlara gidiyor, aynı miktarda kalori alıyor ve her gün aynı egzersizleri yapıyor.

Hatta kız kardeşlerin aynı anda tuvalete gittiği ve birbirlerinden birkaç metreden fazla uzaklaşamadığı belirtiliyor.

Son Güncelleme: 28.07.2020 19:31:26
ETİKETLERhamile  ikiz