UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KOVA BURCUNDA DOLUNAY!

3 ağustos kova burcunda dolunay: Satürn'ün karşısındaki Kova Dolunayı ciddi düşünme, ciddi iş ve ciddi tartışmalar anlamına gelir. Gecikmeler, konsantrasyon eksikliği ve iletişimdeki zorluklar hayal kırıklığına ve anlaşmazlıklara neden olabilir. Kötümserlik, korku, meselelerin yanlış ele alınması veya zor kararlar yalnızlığa, üzüntüye hatta depresyona yol açabilir dı̇kkatlı̇ olun ve düşünmeden, konuşmayın!

KOVA BURCUNDA  DOLUNAY!

Kova Dolunayı ile, Önemli kararlar ve iş anlaşmalarıyla daha dikkatli olunmalıdır. Bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa profesyonel veya güvenilir  kişilerden tavsiye alın.

Bununla birlikte, eleştirel düşünme ve derin araştırma yeteneği, bunu ciddi veya gizli konuları incelemek için iyi bir ay aşaması haline getirir. Pozitif düşünme, detaylara gösterilen özen, sabır ve anlayış bu zorlu yönün üstesinden gelmenin anahtarlarıdır.

3 Ağustos Kova Dolunayı Uranüs etkisi ile  duygusal olarak hassas beklenmedik değişikliklere neden olabilir.pek çok kişi için. Açık fikirlilik ve esneklik, değişen koşullara uyum sağlamaya ve heyecan verici yeni fırsatlardan yararlanılmasına yardımcı olacaktır.

Merkür ün Satürn,  ile açısı ve Uranüs enerjisi değişiklikleri daha zor ve başa çıkması zor bir duruma getirebilir. Dolunay ve takip eden bir hafta boyunca sabırla hareket edilmesi önemli karamsar ya da kırılgan bir tavır ile başkalarının düşüncelerini anlamadan fikir yürütmeyin.  3 Ağustos Kova dolunayı, 20 Ağustos yeni aya kadar gelecek iki hafta boyunca süren bir ay evresi. 

20 Temmuz yeni ayı Satürn'ün karşısındaydı, bu yüzden kısıtlamalara, testlere ve zorluklara neden oldu. Olasılıklarla mücadele ederken ciddi bir tutum ve disiplinli çalışmamız önemli her konuda. Kararlılık ve kararlılıkla hedeflerinize odaklanın.

Kova Dolunayında , anlık kararlar almayın, geçmiş korkulardan arının , söyleyen değil diinleyen olun. Öfke kaygı korku dolu insanlardan uzaklaşın. Büyük değişimler içinde bulunmayın.

Kova Dolunayı artan öz farkındalık ile senelerdir yenemediğiniz korkularınızı, kaygılarınızı, şifalandırıp, duygularınızı en saf hali ile yaşamaya hayatınızı iyi ve güzel olanla taçlandırmayı başarabı̇lı̇rsı̇nı̇z. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

 

Son Güncelleme: 27.07.2020 20:57:00
ETİKETLERkova burcu  dolunay  astrodeha  şenay devi