UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SONGÜL ÖDEN İLE ARMAN BIÇAKÇI EVLENDİ!

Songül Öden’in uzun süredir aşk yaşadığı Arman Bıçakçı ile evleneceğine dair haberler geçtiğimiz gün magazin gündeminde yer almıştı. Nikah sonunda gerçekleşti. Nikah töreninden fotoğraflar da basın mensupları ile paylaşıldı.

SONGÜL ÖDEN İLE ARMAN BIÇAKÇI EVLENDİ!

Ünlü oyuncu Songül Öden, 4 yıldır birlikte olduğu iş insanı Arman Bıçakçı ile aile arasında gerçekleştirdikleri sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi. Songül Öden, nikah töreninde güzelliği ile göz alıcıydı.

Aile arasında bir törenle evlenen Öden ve Bıçakçı’nın nikahını Beşiktaş Belediyesi Evlendirme Dairesi müdürü Osman Şener Kurtoğlu kıyarken Songül Öden’in nikah şahitliğini Arzum Onan ve Esra Dermancıoğlu , Arman Bıçakçı’nın ise Sevan Bıçakçı ve Osanna Olgun üstlendi.

Nikahında, Barrus Landon marka gelinlik ve Gaios marka taç tercih eden güzel oyuncunun, gelin makyajı Selen Karabulut, saçını Sedat Temur, styling ise Onur Gürbiz’e ait.

Son Güncelleme: 27.07.2020 20:57:23
ETİKETLERsongül öden  oyuncu