UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EBRU ŞALLI: ÖLMEMİ İSTİYORLAR!

Geçen Nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, 3 ay sonra ilk kez bir tatil fotoğrafını paylaştı. Bu karesiyle sosyal medyada çok konuşulan Ebru Şallı'ya binlerce yorum yapıldı. Şallı ise gelen yorumlar için sessizliğini Posta'dan Suna Akyıldız'a bozdu!

EBRU ŞALLI: ÖLMEMİ İSTİYORLAR!

İşte Ebru Şallı’dan, gelen eleştiriler hakkında açıklama!

Ebru Şallı, “Ayakta durmaya çalışıyorum. Aldığım ilaçlarla kafam gidip geliyor. Bu acı öyle zor ki. Tarif edilemez. Oğlum Beren ve eşim Uğur beni hayata bağlıyor. Her an Ponçiğim ile bağlantıdayım. Oğlum gerçek bir melekti. Hastanede biriktirdiği parayla iki omurilik felçlisi çocuğa akülü sandalye almıştı. Allah bana, onun annesi olmayı nasip etti. Şanslıyım ve şükrediyorum.”

ONLARA KALSA ÖLMEMİ İSTİYORLAR

 “Sosyal medyada fotoğraflarım eleştirilmiş. Milletin ne dediğini takmıyorum. Onlara kalsa ölmemi istiyorlar. Öleyim de, ne geçecek ellerine? Ponçiğim’in vasiyetini yerine getireceğim. İlik nakli tecrit odasında bana şunu söylemişti: ‘Anne hep mutlu ol, gül, böyle güzel kal.’ Şimdi bu sözlere sarılıyorum. Allah, Ponçiğim’in gücünü içime verdi.”

EN BÜYÜK HAYALİ HAYVAN BARINAĞI KURMAKTI

“Mezarı başında köpekleri, kuşları, kedileri var. Oğlumu hiç yalnız bırakmıyorlar. Onları besliyor ve onlara bakıyorum. En büyük hayali hayvan barınağı kurmaktı. Küçük bir barınağı var şimdi. Cennet bahçesi gibi. Oğlum çok yüksek bir bilinçteydi. Ondan hep bir şeyler öğrendim. Allah eşim Uğur’dan da razı olsun. 2 yıllık hastane sürecinde hep benimleydi. Ponçik onu çok sevdi.”

Son Güncelleme: 26.07.2020 08:59:51
ETİKETLERebru şallı